Salon

Salon Cztery Łapy

Salon 'Cztery Łapy' powstał z myślą o stworzeniu nowego, przyjaznego miejsca dla psów gdzie ich właściciele będą mogli korzystać z usług strzyżenia, trymowania, kąpieli i innych zabiegów pielęgnacyjnych swoich psich przyjaciół.

 

To już ponad 10-letnie doświadczenie w pracy, ponieważ salon powstał w 2007 roku, pozwala mi na profesjonalną i bezstresowa pracę z psami.
Fachowość w strzyżeniu, indywidualne podejście do każdego psa, chęć poznania go, jego zachowania podczas strzyżenia jak i wymagań właścicieli stało się moim priorytetem w pracy groomera – psiego fryzjera.

 

Salon wyposażony jest w nowoczesny sprzęt renomowanych firm ułatwiający pracę fryzjerowi, poczekalnię dla oczekujących właścicieli psów, gdzie można przejrzeć psią prasę oraz sklepik z artykułami zoo – przysmakami, przekąskami, akcesoriami i kosmetykami dla psów.

 

Salon wyposażony jest również w pełny monitoring, od chwili przekazania nam psa poprzez wszystkie zabiegi do momentu oddania pieska w ręce właściela z możliwościa odtworzenia do 14 dni po wizycie całego procesu naszej                                                                                  pracy.Pomieszczenie salonu jest klimatyzowane. Salon posiada również miejsce parkingowe.

 

 

 

Zapraszam serdecznie wszystkich właścicieli psów do odwie​dzenia go i skorzystania z jego usług.

 

Roman Pera